News कलिउड फोटो ग्यालरी म्युजिक भिडियो

नृत्य निर्देशनमा जम्दै जगत रेग्मी

बिध्यालय जीवन देखि नै नृत्य गर्दै आएका रेग्मिले कहिले पनि बिद्यालय मा हुने  नृत्य कार्यकर्ममा मा सेकेन्ड हुनु परेन सधै प्रथम हुदै गए र सबैले भविष्यमा पनि राम्रो कलाकार हुन्छस् भन्थिए रेग्मी का साथी हरुले आफ्नु सपना र उच्च हासिल गर्न को लागि  काठमाडौं प्रबेश गरे जब उनि काठमाडौं प्रबेश गरे देखि संघष सुरु भयो र  अहिले सम्म पनि जारी नै छ उनले हाल सम्म धेरै  बिद्यार्थीहरु लाइ  ड़ान्स सिकाई सकेका छन् हाल उनले नृत्य सिकाएका विद्याथी हरु राम्रा कलाकार पनि  भैसकेका छन।

अछाम जन्मिएका रेग्मीले नृत्यमा केहि गर्छु भने सोच का साथ निरन्तर सघर्ष गर्दैआइ रहेका छन |उनले पहिलो पल्ट गायिका अन्जु पन्त को स्वर रहेको’ हे भगवान’ बोलको म्युजिक भिडियो मा कोर्योगार्फीमा डेब्यु गरेका थिए|हाल सम्म रेग्मीले दुई दर्जन भन्दा बढी म्युजिक भिडियो र धेरै अवार्ड कार्यक्रममा चर्चित नायक नायिका हरुलाई कोरियोग्राफी गराइसकेका छन।

केही चलचित्रहरुमा सहायक नृत्य निर्देशकको अनुभव पनि बटुलिसकेका छन |हाल का दिन हरु मा धेरै फिल्महरुमा कोरयोग्राफिमा गरि सकेका छन तर प्रदर्शन हुन् बाकी रहेका कारण आफुले खाली बस्नु परेको उनको बुझाई रहेको छ | झट्ट हेर्दा कुनै मोड्ल भन्दा कम देखिदैनन रेग्मी  । तर उनी भने एक  सफल कोरियोग्राफी बन्ने कुरा जय सिनेमा ड्ट कम लाई बताएका छन।नृत्य निदेशन जति अबल छन् रेग्मी अधयनमा त्यति नै अबल रहेका छन उनले त्रिचन्द्र कलेजबाट स्नातक गरि  सकाएका छन् |

454 Views
Like and Share us

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *